They offer different flash templates with latest features.

Servis závlahových systémů

Servis zavlažování Dlouhá životnost automatického závlahového systému a jeho bezproblémový provoz závisí nejenom na odborně odvedené instalaci, ale i na kvalitně provedeném pravidelném servisu a údržbě (zazimování systému, jarní spuštění systému ...).

Nabízené servisní služby:
- Opravy závlahových systémů (Toro, Hunter, RainBird, Gardena, K-Rain)
- Podzimní zazimování
- Jarní spuštění
- Revitalizace starších systémů

Zazimování závlahového systému

Tento úkon ochrání Váš závlahový systém před poškozením způsobeným mrazem. Nejspolehlivější metodou na ochranu zavlažovacího systému před poškozením mrazem je odstranění vody ze systému pomocí stlačeného vzduchu (kompresoru s tlakovou nádobou).
Výkon kompresoru by měl být přímo úměrný velikosti závlahové systému. Pro běžně zahrady by se průtok vzduchu kompresoru měl pohybovat od 18 m3/h. Čím je průtok větší, tím rychleji je závlaha profouknutá. Pokud nemáte k dispozici vhodný kompresor nebo chcete práci přenechat zkušené firmě, obraťte se na nás, rádi Vám podzimní zazimování zavlažovacího systému provedeme.
Zazimování zavlažovacích systémů

Potřebujete spustit, zazimovat či opravit Vaš zavlažovací systém? --> Kontaktujte nás
Využijte našich služeb
Naše služby
Prodáváme veškerý sortiment předního amerického výrobce závlahových systémů Toro. Provádíme návrhy rozmístění postřikovačů, pomůžeme Vám s výběrem čerpadla a vhodného řízení celého systému. Vše jsme schopni kvalitně zrealizovat, zprovoznit a servisovat. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy.
Realizace na klíč
Realizace na klíč
Nabízíme Vám kompletní závlahový systém na klíč. Nabídku vhodného řešení zálivky daného pozemku pro Vás zpracuje zcela ZDARMA, dodáme kompletní materiál, provedeme odbornou instalaci celého systému, zaškolíme Vás a poskytneme Vám první zazimování závkahy ZDARMA.
Závlaha svépomocí
Závlaha svépomoci
Pokud máte zájem o zavlažovací systém, ale jste rozhodnuti, že instalaci zvládnete vlastími silami, nabízíme Vám pomocnou ruku. Zpracujeme Vám návrh dle Vašich požadavků, zajistíme dodávku kompletního materiálu a poradíme jaký technologický postup dodržet, aby mohly být splněny všechny záruční podmínky.