They offer different flash templates with latest features.Postřikovače Toro se vyrábí v různých výsuvných výškách a to od 5 cm až do 30 cm. Postřikovače jsou umístěny trvale v zemi v pouzdře, z kterého se tlakem vody vysunou a po ukončení závlahového cyklu jsou tlakem pružiny zasunuty zpět do pouzdra. Materiálem pro výrobu postřikovačů je ve většině případů panenský plast a nerezová ocel. Pro závlahu trávníku se používají zpravidla 5-10 cm postřikovače, pro závlahu keřů a vyvýšených záhonu to jsou 15 cm a 30 cm vysoké modely. Postřikovače pro zahrady rozdělujeme na sprejové (dostřik 1,5-5,2m) a rotorové (dostřik 5-15m). Pro sportovní plochy se používá speciálních postřikovačů, které například mají už v sobě zabudovaný elektromagnetický ventil.


Zde jsou k dispozici uživatelské manuály k určitým postřikovačům.

 • Postřikovač MINI 8
 • Postřikovač V 1550
 • Postřikovač T5
 • Postřikovač T5RS
 • Postřikovač T7
 • Využijte našich služeb
  Naše služby
  Prodáváme veškerý sortiment předního amerického výrobce závlahových systémů Toro. Provádíme návrhy rozmístění postřikovačů, pomůžeme Vám s výběrem čerpadla a vhodného řízení celého systému. Vše jsme schopni kvalitně zrealizovat, zprovoznit a servisovat. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy.
  Realizace na klíč
  Realizace na klíč
  Nabízíme Vám kompletní závlahový systém na klíč. Nabídku vhodného řešení zálivky daného pozemku pro Vás zpracuje zcela ZDARMA, dodáme kompletní materiál, provedeme odbornou instalaci celého systému, zaškolíme Vás a poskytneme Vám první zazimování závkahy ZDARMA.
  Závlaha svépomocí
  Závlaha svépomoci
  Pokud máte zájem o zavlažovací systém, ale jste rozhodnuti, že instalaci zvládnete vlastími silami, nabízíme Vám pomocnou ruku. Zpracujeme Vám návrh dle Vašich požadavků, zajistíme dodávku kompletního materiálu a poradíme jaký technologický postup dodržet, aby mohly být splněny všechny záruční podmínky.