They offer different flash templates with latest features.

Senzor vlhkosti půdy Precision soil sensor - NOVINKA !

Toro senzor vlhkosti půdy Senzor vlhkosti půdy Precision soil sensor je moderní zařízení pro regulaci závlahového systému na soukromých zahradách. Jeho použitím je možné optimalizovat množství vody v půdě a tím zajistit, aby kořenový systém trávníku netrpěl přelitím, nebo nedostatkem vody.

Senzor se skládá ze 2 částí:
  • Senzoru, který je umístěn v trávníku a který s pomocí 2 nerezových sond měří vlhkost půdy (tyto informace posílá bezdrátově do přijímače).
  • Přijímače, který je umístěn u řídící jednotky a na základě informace ze senzoru vypíná závlahu.
Senzor sleduje úroveň nasycení půdního profilu vodou. Pokud je hodnota nasycení nad 50%, senzor vypne závlahu. Pokud je hodnota pod 50%, senzor umožní spuštění závlahy. Hodnotu % nasycení půdy vodou je možné změnit v závislosti na podmínkách. Instalace senzoru je velmi rychlá a bez nutnosti kopání.
Senzor navíc sleduje i teplotu půdy a dokáže vypnout závlahu při nízkých teplotách v rozmezí 2-7oC.
Maximální vzdálenost mezi přijímačem a senzorem je 152 m. Sestavu je možné použít pro téměř všechny typy řídících jednotek pro závlahu na 24V.


Senzory deště

Dešťové senzory, kabelové i bezdrátové, vypínají závlahu za deště. Dešťový senzor ve spojení s jednotkou a jejími funkcemi úspor vody při zavlažování, zvyšuje úroveň hospodaření s vodou ( až 30% ).
Toro senzor vlhkosti půdy Kabelový dešťový senzor RainSensor
Pokud občas prší, potřebujete pouze jednoduchý senzor, který zajistí odvedení práce. S více nastavovacími body pro přizpůsobení citlivosti na déšť a bezúdržbovými snímacími disky poskytují senzory TRS společnosti Toro požadovanou spolehlivost.
Toro senzor vlhkosti půdy Bezdrátový dešťový senzor RainSensor
Žádná kabeláž. Žádné problémy. Pouze spolehlivé snímání deště, které přináší optimální úsporu vody. Inovační bezdrátové technologie Toro jsou snadno použitelné a poskytují pokročilé funkce umožňující rychlou reakci na dešťové srážky.


Využijte našich služeb
Naše služby
Prodáváme veškerý sortiment předního amerického výrobce závlahových systémů Toro. Provádíme návrhy rozmístění postřikovačů, pomůžeme Vám s výběrem čerpadla a vhodného řízení celého systému. Vše jsme schopni kvalitně zrealizovat, zprovoznit a servisovat. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy.
Realizace na klíč
Realizace na klíč
Nabízíme Vám kompletní závlahový systém na klíč. Nabídku vhodného řešení zálivky daného pozemku pro Vás zpracuje zcela ZDARMA, dodáme kompletní materiál, provedeme odbornou instalaci celého systému, zaškolíme Vás a poskytneme Vám první zazimování závkahy ZDARMA.
Závlaha svépomocí
Závlaha svépomoci
Pokud máte zájem o zavlažovací systém, ale jste rozhodnuti, že instalaci zvládnete vlastími silami, nabízíme Vám pomocnou ruku. Zpracujeme Vám návrh dle Vašich požadavků, zajistíme dodávku kompletního materiálu a poradíme jaký technologický postup dodržet, aby mohly být splněny všechny záruční podmínky.