They offer different flash templates with latest features.

Jaké výhody Vám přinese vybudování automatické závlahy?


1 Uspoří Vám čas Spouštění závlahy je řízeno ovládací jednotkou, která automaticky spouští zavlažování v kteroukoliv denní či noční hodinu i během Vaší dovolené.
2 Šetří Vaše náklady za vodu a energii Ideální čas pro závlahu je noc. V této době jsou ztráty odpařováním a intenzita větru nejmenší. Všechny řídící jednotky také mohou být vybaveny senzorem, který v případě deště přeruší zavlažování.
3 Rovnoměrně dodává vodu rostlinám Postřikovače jsou rozmístěny na ploše tak, aby při zavlažování byla celá plocha pokryta zálivkou stejně jako při dešti. Díky široké nabídce postřikovačů jsme schopni optimálně zavlažit každý kout Vaši zahrady.
4 Ubírá starosti a práci se zavlažováním Postřikovače pro trávníky jsou výsuvné. To znamená, že mimo dobu zavlažování jsou ukryty pod povrchem půdy a pouze při zavlažování se tlakem vody vysunou a zavlažují. Po ukončení zavlažovacího cyklu se pomocí pružinového mechanizmu zasunou zpět do pouzdra pod terén. Vyhnete se tak potížím s rozvíjením a uklízením hadic.
5 Snadné přizpůsobení závlahy potřebám rostlin Každá řídící jednotka kromě možnosti zavlažovat v určitou denní či noční dobu také nabízí možnost nastavení délky a frekvence zálivky. Tímto nastavením může systém reagovat na skutečné potřeby rostlin v závislosti na jejich druhu, stanovišti a propustnosti půdy.
Jednotka Toro TMC-424Toro EvolutionToro dešťový senzor Toro senzor půdní vlhkosti
Toro TR50