They offer different flash templates with latest features.

Automatické zavlažování zahrad


Každý z nás se jistě cítí příjemně na zahradě, která je pokryta zeleným kobercem zdravého trávníku, a která je osázena rostlinami, z jejichž vhledu je patrné, že je o ně dobře postaráno. Mezi zařízení, která pomáhají dosáhnout a udržet krásný vzhled zahrady po celý rok, patří bezesporu závlahové systémy.

Princip automatického zavlažovacího systému

Zavlažovací systémy pro zahrady jsou tvořeny propojením několika prvků tak, aby fungovaly automaticky podle toho, jak je nastavíte. Aby byl zavlažovací systém automatický, musí být řízen počítačovou jednotkou. Samotná voda pro zavlažování zahrady je čerpána ze zdroje, kterým může být studna, vodovodní řád, či jiný zdroj. Na něj je pak napojen potrubní systém zakončený postřikovači. Voda se k jednotlivým postřikovačům vpouští elektromagnetickými ventily, které spíná řídící jednotka. Důležitou součástí zavlažovacího systému pro zahrady jsou čerpadla nebo čerpací stanice, které jsou srdcem téměř každého závlahového systému.
Pro závlahu Vaši zahrady Vám jsme schopni nabídnout řešení pomocí profesionálního systému předního amerického výrobce Toro.

Trávník - vizitka Vaší zahrady

Udržení trávníku po celý rok v perfektním stavu je bez automatické závlahy téměř nareálné. Pořízením automatického zavlažovacího systému od nás získáte záruku skvěle vypadajícího trávníku po celý rok. Zároveň tím ušetříte Váš drahocený čas, který jste dříve museli strávit s hadicí v ruce a můžete také bez obav vyrazit na letní dovolenou. Celoroční starosti se zálivkou Vaší zahrady převezme závlahový systém za Vás.

Možná si myslíte, že zavlažovací systémy pro zahrady nějak naruší estetickou stránku Vaší zahrady. Toho se však nemusíte bát, protože závlahový systém je v době, kdy právě nezalévá, skryt pod zemí. Pokud Vás napadá otázka, jak je to se zavlažovacími systémy pro zahrady a sekáním trávy, odpověď je stejná, jako v předchozím případě. Tím, že postřikovače jsou v době nezalévání skryty, nemůže při sekání trávy dojít k poškození systému.

Další častou obavou je, že bude zahrada zalévána automatickým zavlažovacím systémem vždy ve stanovený čas a zbytečně tak budete plýtvat vodou v případě deště. Ani toho se však nemusíte bát. Automatický zavlažovací systém pro zahrady reaguje na delší období dešťů tím, že dodávku vody přeruší.


Využijte našich služeb
Naše služby
Prodáváme veškerý sortiment předního amerického výrobce závlahových systémů Toro. Provádíme návrhy rozmístění postřikovačů, pomůžeme Vám s výběrem čerpadla a vhodného řízení celého systému. Vše jsme schopni kvalitně zrealizovat, zprovoznit a servisovat. Neváhejte nás kontaktovat s vašimi dotazy.
Realizace na klíč
Realizace na klíč
Nabízíme Vám kompletní závlahový systém na klíč. Nabídku vhodného řešení zálivky daného pozemku pro Vás zpracuje zcela ZDARMA, dodáme kompletní materiál, provedeme odbornou instalaci celého systému, zaškolíme Vás a poskytneme Vám první zazimování závkahy ZDARMA.
Závlaha svépomocí
Závlaha svépomoci
Pokud máte zájem o zavlažovací systém, ale jste rozhodnuti, že instalaci zvládnete vlastími silami, nabízíme Vám pomocnou ruku. Zpracujeme Vám návrh dle Vašich požadavků, zajistíme dodávku kompletního materiálu a poradíme jaký technologický postup dodržet, aby mohly být splněny všechny záruční podmínky.